امضای تفاهم نامه‌ی همکاری میان موسسه آموزش یاران رادگستر ( گروه آموزشی محکینو) و شرکت شتاب حامی ایرسا (شتاب دهنده ایرسا ) صورت گرفت.
یک سمت تفاهم نامه مهندس محمدرضا فلاح راد مدیرعامل موسسه آموزش یاران رادگستر و در سمت دیگر تفاهم نامه مهندس نادر مراد نجاتی مدیر عامل شتاب دهنده ی ایرسا حضور داشتند.
این تفاهم نامه در راستای همکاری میان دو مجموعه برای استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل موجود ، که هر یک برای پیشبرد بیش از پیش اهداف طرفین می باشد.
از آنجا که موسسه آموزش یاران رادگستر فعال در عرصه آموزش ، مشاور ه و برنامه ریزی تحصیلی ، مشاوره شغلی ، مشاوره کسب و کار ، برگزار کننده دوره ها و همایش های مهارتی و علمی ، راه اندازی کسب و کار و شکل گیری یک زیست بوم دانش بنیان ویژه دانش آموزان می باشد.
از طرفی شتاب دهنده ایرسا فعال در حوزه شناسایی و گزینش ایده های برتر ، همکاری برای شکل گیری و رشد استارتاپ ها و سرمایه گذاری بروی ایده های مستعد رشد می باشد.

جلسه امضا تفاهم نامه

از این رو با استقرار گروه آموزشی محکینو در شتاب دهنده ایرسا واقع در استان البرز با کمک هم و با استفاده از ظرفیت یکدیگر می توانند در حوزه شناسایی ایده های خلاقانه و ناب در میان جامعه دانش آموزی و شناسایی نوابغ این جامعه ، کمک به رشد و هدایت فکری _ معنوی _ مادی آنها همکاری نمایند. این همکاری با هدف ایجاد یک پل میان نوابغ و استعدادهای درخشان دانش آموزی به سوی فرآیند پیاده‌سازی ایده‌های خود در مسیر مدرسه تا دانشگاه می‌باشد.

admin

ادمین محکینو

https://mahakino.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *