مشتریان گرامی لطفا به موارد ذیل توجه فرمایید:

تمامی تلاش ما در محکینو بر آن است تا همواره با ارائه خدمات با کیفیت با قیمت های مناسب و همچنین ایجاد شرایط مناسب جهت استفاده از خدمات رضایت شما کاربران گرامی را جلب نماییم. در این راه ،‌غیر از ارائه خدماتی مطلوب و با استاندارد های جهانی ، خود را متعهد کرده‌ایم تا بر روی خدمات و محصولات خود ، “ضمانت بازگشت وجه” را ارائه نماییم تا در صورت عدم تمایل به استفاده از خدمات امکان دریافت هزینه های پرداختی را با شرایط زیر ایجاد نماییم.

⚠️ خواهشمند است قبل از ثبت سفارش ، اطلاعات درج شده برای دریافت خدمات (مشاوره، برنامه ریزی و
ثبت نام آزمون) را اعم از قیمت ، مشخصات ، ویژگی و … به دقت مطالعه کنید.

⚠️ از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان (انعام‌، پول برگشتی و …) خودداری کنید.

⚠️ هنگام پرداخت هزینه در صفحه پرداخت ۹٪ مبلغ به عنوان مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته می‌شود.

⚠️ توصیه می‌شود برای آگاهی بیشتر از شرایط طرح ها و دقت در پرداخت به کارشناسان مجموعه‌ی ما تماس بگیرید.

شرایط بازگشت هزینه‌ی خدمات :

در صورتی که مشتری ظرف ۴۸ ساعت از در خواست خدمات منصرف شود‌ ؛ ۲۰٪‌ مبلغ پرداختی کسر شده و متقاضی باید در خواست خود را به صورت کتبی و با مشخصات مطابق نمونه برای واحد پشتیبانی (تماس با ما) ارسال نماید. این در خواست باید به صورت دستی پر شود. پس از این مدت موسسه‌ی محکینو مسئولیتی در قبال برگشت وجه برای فسخ قرارداد ندارد.

اینجانب ………… فرزند ………… با شماره ملی …………………… در خواست بازگشت مبلغ ………… ریال واریزی در تاریخ ………… از طریق ………… به شماره تراکنش ………… به کارت بانکی / حساب بانکی ………………………………
به شماره………… به نام آقا/خانم ………… دارم.
امضاء:
تاریخ:

🟣 در صورتی که مشتری از خدمات ارائه شده رضایت نداشته باشد و مطابق تعهدات قرارداد خدمات ارائه نشود ،‌ مشتری می‌تواند با ارائه مستندات در خواست عودت وجه کند. لذا پیشنهاد می‌شود پیش از خرید هر پکیج‌ ، از جزئیات آن و خق و حقوق که به مشتری تعلق می‌گیرد از طریق پشتیبان یا بخش تماس با ما مطلع شوید.

🟣 برای جبران خسارت وارده بر مشتری ، همچنین می‌توان از خدمات جبرانی و تشویقی نیز استفاده نمود.